Anasayfa HAKKIMIZDA

ÖZDEMİRTAŞ PLASTİK 2007 yılında DEMİRTAŞ ve ŞAHİN KARDEŞLER tarafından kurulmuş olup 2011 yılında Özdemirtaş Plastik Kalıp Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi ünvanı altında Türkiye’nin gelişen sanayisine endüstiriyel hizmetler vermektedir.

Uzman kadrosu ve yüksek teknolojiye sahip makine kapasitesi plastik enjeksiyon işlemleri dogrultusunda fason baskı işleri yapan firmamız için kalite ve temrin sürelerini on planda tutarak müşterilerine sonsuz güven sağlamak kurumsal değerlerin ilk sırasında yer almaktadır.

POLİTİKAMIZ

Firmamız makine parkı ve teknolojisini sürekli yenileyerek dünya markalarına hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

HEDEFİMİZ

Kalite,uygun fiyat ve hizmet anlayışını çagın glişen teknolojisini göz önünde bulundurarak dunya pazarında plastik imalat sektöründe öncü firmalar dan olmaktır .

KALİTEMİZ

Özdemirtaş Plastik Kalıp San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. olarak tüm yönetici,çalışanlarımız bilgi ve deneyimlerini müşteri memnuniyetinin en yüksek kalite,en hızlı teslimat ve en ekonomik biçimde karşılanması için kullanır.

Proses yaklaşımının uygulanması ve kalite yönetim sisteminin,oluşturulması,geliştirilmesi ve uygulanması yönetim tarafından gözden geçirilmesi ve etkinligin sürekli iyileştirilmesi tüm faliyetlerde sadelik ilkesinin uygulanması’nı firmamız vazgeçilmez koşullar olarak görmektedir.

Hedefimiz

Kalite,uygun fiyat ve hizmet anlayışını çagın glişen teknolojisini göz önünde bulundurarak dunya pazarında plastik imalat sektöründe öncü firmalar dan olmaktır .

Özdemirtaş

Firmamız uzman kadrosu ve yüksek teknolojiye sahip makine kapasitesi plastik enjeksiyon işlemleri dogrultusunda fason baskı işleri yapmaktadır.

Vizyon

,Özdemirtaş Plastik Kalıp San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. olarak tüm yönetici,çalışanlarımız bilgi ve deneyimlerini müşteri memnuniyetinin en yüksek kalite,en hızlı teslimat ve en ekonomik biçimde karşılanması için kullanır.