Kurumsal

ÖZDEMİRTAŞ PLASTİK KALIP TURİZM İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Misyonumuz

ÖZDEMİRTAŞ PLASTİK KALIP TURİZM İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. 30 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Vizyonumuz.

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak. .

20

Hizmet Alanımız


Hizmet verdiğimiz sektör ve alan sayısı.
750

Referanslarımız


Hizmet verdiğimiz referanslarımız.
2500

Projelerimiz


Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz projelerimiz.
35

Deneyim


Firmamızın Tecrübe ve deneyim yılı.

Plasitk enjeksiyon baskı nedir.

Plastik enjeksiyon fason baskı, sıcaklık yardımı ile eritilmiş plastik hammaddenin bir kalıp içine enjekte edilerek şekillendirilmesi ve soğutularak kalıptan çıkarılmasını içeren bir imalat yöntemidir. Bu metod ile en küçük komponentlerden, bahçe mobilyalarına kadar çok çeşitli ebat ve kategorilerde plastik parçalar imal edilebilir. En yaygın imalat yöntemlerinden biridir. İşlemin gerçekleştirildiği makineye plastik enjeksiyon makinesi denir. İlk plastik enjeksiyon makinesi 1930'lu yıllarda yapılmıştır.

Bizimle iletişime geçiniz.